Genel
Trend

#evdekal Etiketine Ps4 Hediyesi

Merhaba,
#evdekal Türkiye etiketi için halkımızın can sıkıntısına faydası olacağına inandığımız hediye dağıtma etkinliğinde kullanmadığım ps4 ‘ü hediye edeceğimi açıklamıştım. Yoğun katılımdan dolayı teşekkür ederim. Hayır sever tüm varlıklı kişilerden bu tarz etkinlikler ( Tablet, Bilgisayar, Ps ) gibi hediyeler dağıtmasını beklemiştim fakat kimseden bir hediye dağıtımı yapılmamış aksine bize vermeyeceğimizi söylemişlerdi.

Koronovirüs gibi tüm halkımızı etkileyecek büyük bir tehlikeye karşı küçük bir hediye vererek çocuklarımızın gençlerimizin can sıkıntısını bir nebze olsun giderebilmek tek isteğimizdi. Biz sözümüzde duruyoruz PS4 çekilişimizi uygun bir program ile random seçerek bir kişiye hediye edeceğiz.

Elimizde bir netbook ( LG Marka ), bir Ps3 , bir de Samsung Tab 3 tablet bulunmaktadır bunlarıda önümüzdeki günlerde insanlara hediye etmeyi planlıyorum.

Gelelim çekiliş sonucu ne zaman olacak diye mesaj kutuma sayısız mesaj atan kişilerin merakını gidermeye, çekilişe katılan kişilerin listeleri tek tek özenle ayrıştırılıyor ve programa yüklemesi gerçekleştiriliyor. Tahmini olarak bugün saat 23:30 gibi bitmiş olacak ve program şanslı bir kişiyi açıklayacak.

 

Herkese bol şans diliyorum.

Etiketler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı