İnternet
Trend

EBA Ücretsiz İnternet Nasıl Alınır ?

EBA TV üzerinde öğrenciler eğitime başladı. Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone öğrencilere ücretsiz internet vereceklerini açıklamışlardı. Peki EBA için ücretsiz internet nasıl alınır ?

Vodafone Kullanıcıları Nasıl EBA ‘da Ücretsiz İnternet Alacak?

Vodafone’dan EBA ‘ya 6 GB internet için hiç bir işlem yapmanıza gerek yok. MEB ‘in verdiği 3 GB internetin üzerine 3 gb ‘da kendilerinin eklediğini söyleyen Vodafone eba.gov.tr ve eba mobil uygulaması üzerinden bağlanan tüm abonelerin ücretsiz 6 GB internetelde edebileceğini bildirmiştir. Siz yinede Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden internetinizi kontrol etmeyi unutmayın sonra fazla fatura süpriziyle karşılaşmanızı istemem.

Türk Telekom Kullanıcıları Nasıl EBA ‘da Ücretsiz İnternet Alacak?

Türk Telekom ‘dan EBA ‘ya 8 GB internet hediyesi mevcut. MEB ‘in verdiği 3 GB internetin yanında Türk Telekom Mobil kullanıcılarına 5 GB daha internet ekleyerek toplamda 8 GB ÜCRETSİZ İNTERNET vereceğini açıkladı. Üretsiz internet için EBA yazıp 5555’e kısa sms atan kullanıcılar 8 GB ÜCRETSİZ İNTERNET elde edebilecekler.

Turkcell Aboneleri Nasıl EBA ‘da Ücretsiz İnternet Alacak ?

Turkcell kullanıcıları Turkcell BIP uygulamasında yer alan “KEŞFET” alanından EBA’yı bulup Hemen KAZAN seçeneği üzerinden ücretsiz internet hizmetini başlatabilecekler.

Operatörlerin Koronovirüs ‘e karşı bu şekilde bir olup ücretsiz internet paylaşmaları ülkemiz adına önemli bir gelişme. Eğitim için verilen her GB için kendilerine teşekkür ederim.

 

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı